Accu lader Sans SSLC084V42 36V met RCA tulp connector oa Vogue, Sachs
Op voorraad
SKU
De Sans SSLC084V42 acculader 36 Volt  is de lader voor diverse 36V Li-Ion accu’s.
Inclusief netsnoer.
Specificaties:
Artikel: Acculader / oplader
Accuspanning: 36V
Model: SSLC084V42M
Input: 100-240VDC 1,8A (max) 50/60 Hz
Output: 42,0V 2,0A
Model: DZL(M)3710A0
Connector: RCA, Tulp
Artikelnummer: SSLC084V42 / 12019
Is dit niet de juiste acculader / oplader? Hier vind je alle accu laders.
Kom je er niet uit? Neem dan gerust contact met ons op!
Questions (0)
Reviews
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Accu lader Sans SSLC084V42 36V met RCA tulp connector oa Vogue, Sachs